Lezing ‘De kracht van herinnering’ in Alzheimer Café

Nieuws
Lezing ‘De kracht van herinnering’ in Alzheimer Café in Julianadorp.
Lezing ‘De kracht van herinnering’ in Alzheimer Café in Julianadorp. (Foto: Pexels.com)

JULIANADORP - Het Alzheimer Café van 4 mei in Julianadorp gaat niet door in verband met de Dodenherdenking. In plaats daarvan vindt 15 mei een lezing plaats met als thema ‘De kracht van de Herinnering’.

In de lezing ‘De kracht van herinnering’ gaat Sonja van Tartwijk je van alles vertellen over de wereld van herinneringen. Wat herinneringen zijn, wat ze doen, wat het je oplevert maar het belangrijkste hoe kun je ‘vergeten’ herinneringen terug halen. De lezing is interactief, ontspannen met ruimte om te luisteren, te herinneren en met elkaar in gesprek te gaan. Je gaat naar huis met inspiratie om te onthouden van wat je zo dierbaar is.

Aanschuiven?

De organisatie nodigt eenieder uit op vrijdag 15 mei in ontmoetingscentrum De Verbinding aan de Boterrug in Julianadorp inloop vanaf 10.45 uur. Aanvang presentatie 11.00 uur. Om 12.00 uur is er voor de deelnemers een gratis lunch (maximaal 40 personen).

Opgave

Opgeven is mogelijk tot en met 10 mei bij de beheerder in De Verbinding of via telnr.: 06 53439462. Deze Doet & Ontmoet wordt mogelijk gemaakt door Wonen plus Welzijn in samenwerking met Alzheimer Nederland.

Meer nieuws uit Den Helder?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: