Dag van de Muziek: Willemsoord en binnenstad bol van de muziek!

DEN HELDER - Het grootste muziekfestival van Nederland en omliggende landen plaats: De Dag van de Muziek staat zaterdag 30 mei op de agenda!
Op deze dag staat de binnenstad en Willemsoord bol van de muziek. Op 17 podia, verspreid in dit gebied, brengen (amateur)musici een divers muzikaal programma. Ruim 1200 muzikanten laten van zich horen. Van bands, koren, individuele zangers en zangeressen tot dans- en muziekgroepen. Een bont gezelschap met diverse muziekgenres. Op de Dag van de Muziek vind je gegarandeerd iets wat bij jouw smaak past! Van klassieke klanken tot harde rockmuziek; voor iedereen is er wat wils. Deelnemers komen vanuit Den Helder, de regio en zelfs van buiten de regiogrenzen.
Enthousiaste ondernemers
De meeste podia staan in horecagelegenheden van enthousiaste ondernemers! Ook zijn er buitenpodia; In het Stadspark laten de cursisten van Triade zich horen, op het Breewaterplein staat het podium bij de terrassen. Bij Wienerhof en Boon’s Viswereld staat het Bolderpodium, er is een danspodium bij Rik’s Bodylanguage en een podium voor de horecaterrassen van Bonaire en de Pimpandoer op Willemsoord.
Programma
Het programma is digitaal te vinden op www.dagvandemuziek.nl en in de ‘Dit is Den Helder’- app. En ook bij de deelnemende locaties in de vorm van een programmaflyer.
Graag tot ziens op 30 mei bij De Dag van de Muziek!






Meer nieuws uit Den Helder?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie