Rabobank verrast Stichting Langedijker Verleden

BROEK OP LANGEDIJK - 17 november heeft Stichting Langedijker Verleden zijn donateursavond gehouden. Deze vond dit jaar plaats in de presentatieruimte van de Broeker Veiling. Ook dit jaar was er weer veel belangstelling.
Voorzitter Hans de Graaf presenteerde het jaaroverzicht en somde daarin de vele activiteiten op. Vooral voor de wekelijkse foto-presentaties in de Binding oogst de stichting veel waardering. Aansluitend werd de stichting aangenaam verrast met een cheque van 500 euro, die door Willemien Koning namens de Rabobank werd overhandigd. De cheque wordt gebruikt voor de opzet van een nieuwe expositie, die nu in voorbereiding is.
Nico Vader gaf de avond veel inhoud en kleur met zijn lezing over ‘t Kofschip en de vele omzwervingen van deze tjalk, die uiteindelijk door Nico als varend erfgoed voor het nageslacht bewaard is gebleven.






Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie