Zomerkleding- en speelgoedbeurs in sporthal De Stap; opbrengst voor goede doel

OBDAM - Kom jij zaterdag 5 april tussen 14.00 en 16.00 uur ook naar de zomerkleding- en speelgoedbeurs in sporthal De Stap in Obdam? Op de beurs vind je een groot aanbod van baby-, kinder-, dames- en herenkleding in alle soorten en maten, maar ook schoenen, boeken, speelgoed en grote babyartikelen, zoals kinderwagens, autostoeltjes, logeerbedjes en nog veel meer.
Inschrijfavonden
Als je spullen wil verkopen op de beurs, kun je een afspraak maken om jouw spullen in te laten schrijven. Wacht niet te lang met het maken van een afspraak, het kan druk zijn. Bel Karla (06-38423928, Obdam), Annet (06-38382581, Hensbroek) of Laura (06-22882302, Ursem). Ook worden twee inschrijfavonden georganiseerd. Woensdag 26 maart en donderdag 3 april kun je jouw spullen laten inschrijven tussen 19.00 en 20.00 uur in de foyer van dorpshuis De Brink in Obdam. Deze lever je op de ochtend van de beurs zelf in tussen 08.30 en 09.30 uur bij de sporthal.
Ook kun je zelf jouw spullen inschrijven. Hiervoor kun je prijskaartjes, materialen en een uitleg halen tijdens één van de inschrijfavonden. Deze lever je op de ochtend van de beurs zelf in tussen 08.30 en 09.30 uur bij de sporthal. Wil je hier meer informatie over, mail dan naar kledingbeursobdam@gmail.com.
Goede doel
De kledingbeurs is speciaal bedoeld voor mensen die duurzaamheid hoog in het vaandel hebben, maar ook voor mensen met een kleine beurs. De kleding die overblijft wordt geschonken aan Roemenië; een deel van de opbrengst wordt gedoneerd aan Stichting Babyspullen en Taarten voor kids. Speelgoed en grote babyartikelen kun je retour krijgen, tegen een kleine vergoeding per artikel.
De organisatie kan nog wel wat vrijwilligers gebruiken. Iets voor jou? Mail dan naar kledingbeursobdam@gmail.com.
Meer weten? Kijk dan op de Facebookpagina van Kledingbeurs Obdam.






Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie