Wie verdient de Martin Neesen Prijs van Stichting Lief Langedijk? Nomineren kan weer

Nieuws
Team Langedijk, de winnaar van 2025.
Team Langedijk, de winnaar van 2025. (Foto: Marjolein Ansink)

LANGEDIJK - In Langedijk bestaat het prachtige initiatief van de Martin Neesen Prijs. Dit is een prijs, in het leven geroepen door de Stichting Lief Langedijk, voor een organisatie of een persoon die zich onderscheidt op maatschappelijk gebied.

Jaarlijks wordt deze prijs uitgereikt aan die organisatie of persoon die uitzonderlijk presteert op het gebied van vrijwillige maatschappelijke inzet, betrokkenheid en verbinding. Ook de toekomstdroom van deze persoon of organisatie weegt mee in de beoordeling: welk doel zal met het geld worden gerealiseerd?

De prijs bestaat uit een geldbedrag van maar liefst 10.000 euro en een fraaie glazen bokaal. In 2025 heeft Team Langedijk gewonnen die de Langedijker run jaarlijks organiseren.

Ken je iemand of een organisatie waarvan jij vindt dat die prachtige toekomstplannen heeft voor de Langedijker gemeenschap, dan kun je die nomineren tot 1 september van dit jaar. Op www.stichtinglieflangedijk.nl vind je het nominatieformulier en de voorwaarden. Iedereen mag nomineren.

De top 3 genomineerden worden in september bekend gemaakt, na jurering. De prijsuitreiking vindt plaats tijdens het Lief Langedijk Concert op 6 november 2026.

Meer nieuws uit Dijk en Waard?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: