Lichtjesavond maakt van Broek weer een varend spektakel

BROEK OP LANGEDIJK - De wateren van Broek op Langedijk kleuren zaterdag 5 september weer sfeervol door de vele verlichte boten tijdens de jaarlijkse Lichtjesavond, georganiseerd door Stichting Langedijk Waterrijk in samenwerking met Museum Broekerveiling. De vaartocht start om 20.00 uur bij Museum Broekerveiling en belooft opnieuw een gezellige avond te worden voor deelnemers én toeschouwers.
Een deskundige jury zal de vele versierde boten beoordelen en een winnaar selecteren. Daarnaast zijn er geldprijzen te winnen. Er zijn twee prijzen voor de origineelste versierde boot, twee voor de actueelste boot en twee voor de jeugdboten. Let op: om mee te dingen naar de prijzen, moet je donateur zijn van stichting Langedijk Waterrijk.
Ook langs de route is volop sfeer te beleven. Veel bewoners versieren hun tuin of steiger, met name langs de Achterburggracht, waardoor de vaartocht een extra feestelijk karakter krijgt. Op verschillende plekken zorgen bewoners bovendien voor muziek, zodat de boten worden begeleid door gezellige klanken terwijl zij voorbijvaren.
Jeugdthema: Disney
Speciaal voor de jeugdcategorie (tot en met 16 jaar) is dit jaar gekozen voor het thema Disney. Jonge deelnemers worden uitgedaagd om hun boot om te toveren tot een sprookjesachtige creatie, geïnspireerd op hun favoriete Disneyfilm of -figuur.






Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie