Cello en viool klinken in kerk Oosthuizen

Uit
Afbeelding
(Foto: aangeleverd)

OOSTHUIZEN - Duo Eós brengt op donderdag 23 juli een concert in de Grote Kerk van Oosthuizen. De twee musici verbinden Griekse en Japanse muzikale tradities in een intieme dialoog tussen viool en cello.

Violiste Hyunjin Cho en celliste Efstratia Chaloulakou ontmoetten elkaar aan het Conservatorium van Amsterdam, waar ze beiden hun masteropleiding afrondden. Sindsdien treden ze samen op door heel Nederland. Ze speelden eerder in het Concertgebouw Amsterdam, Muziekgebouw Eindhoven en de Oosterkerk Amsterdam. Het duo staat bekend om zijn expressieve spel en het vermogen om uiteenlopende tradities samen te brengen.

Naam verwijst naar Griekse godin

De naam Eós komt van de Griekse godin van de dageraad, symbool van nieuw beginnen en het ontmoeten van verschillende werelden. Die betekenis weerspiegelt de identiteit van het duo: twee culturen en tradities die samenkomen in kamermuziek. Het programma bevat werken van westerse en Japanse componisten.

Praktisch

Het concert begint om 20.00 uur. De kerk is open vanaf 19.30 uur. Toegang inclusief consumptie kost €20,00. Betalen kan bij voorkeur contant. Reserveren is niet mogelijk.

Afbeelding

Meer nieuws uit Edam - Volendam?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: