Reünie Scouting Adelbertus groot succes

Nieuws
Er werden veel herinneringen opgehaald.
Er werden veel herinneringen opgehaald. (Foto: aangeleverd)

HEEMSKERK - De reünie van Scouting Adelbertus vond plaats op zaterdag 19 oktober. De leiding had de afgelopen week een heel museum opgebouwd, waarin de rijke geschiedenis van de groep te zien was. ‘s Ochtends konden de huidige leden langskomen om het museum te bekijken en een speciale badge te verdienen. ‘s Middags was het de beurt aan de oud-leden om een kijkje te nemen.

Er werden veel herinneringen opgehaald onder het genot van een hapje en een drankje. Het was een heerlijke middag vol oude bekenden en veel gelach. Sommige oud-leden overwegen zelfs om weer terug te keren bij de groep. Over de hele dag verspreid kwamen er bijna honderd leden en oud-leden langs om het fantastische museum te bewonderen en oude verhalen op te halen. “Weet je nog het zomerkamp in Diever?” en “Die ene keer dat we tijdens een dropping in een greppel sliepen en de leiding ons kwijt was?” zijn slechts enkele voorbeelden van de gesprekken die gevoerd werden. Er werd gelachen en veel oud-bekenden zagen elkaar na lange tijd weer terug.

Lustrumteken

Dit jaar is ook bijzonder voor Ronald Schoorl. Hij is al sinds zijn jeugd lid van de groep en weet als geen ander de verhalen van vroeger levendig te houden. Ronald werd voor zijn vijftigjarig lidmaatschap in het zonnetje gezet. Voor deze mijlpaal ontving hij het 50-jarig lustrumteken van Scouting Nederland, uitgereikt door de voorzitter van de groep. Met deze mooie reünie sluit de scoutinggroep het jubileumjaar af. Op naar het volgende jubileum in 2029. Wil je meer weten over Scouting Adelbertus of ook lid worden? Stuur dan een mail naar scoutingadelbertus@hotmail.com.

Ronald Schoorl werd deze dag in het zonnetje gezet. - Foto: aangeleverd

Meer nieuws uit Heemskerk?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: