Veel drukte bij heropening vernieuwde Albert Heijn aan de Kerkweg in Heemskerk

Nieuws
Drukte bij de heropening van de Albert Heijn aan de Kerkweg.
Drukte bij de heropening van de Albert Heijn aan de Kerkweg. (Foto: Jan Beentjes)

HEEMSKERK - Vandaag is de Albert Heijn aan de Kerkweg feestelijk geopend. De winkel ziet er, dankzij een flinke verbouwing, ruim en eigentijds uit. Ook hebben klanten keuze uit een groter assortiment.

Al vijfenvijftig jaar is de Albert Heijn een begrip in Heemskerk. Het is een gezellige winkel met veel vaste klanten die de gemoedelijke sfeer op prijs stellen. Voor de opening van de winkel was er dan ook veel belangstelling.

Tekst gaat door onder de foto.

Al veertig jaar werkt Marianne in de winkel, haar collega Gerda een jaartje korter. Zij knipten samen het lint door en openden zo officieel de vernieuwde Albert Heijn.
Al veertig jaar werkt Marianne in de winkel, haar collega Gerda een jaartje korter. Zij knipten samen het lint door en openden zo officieel de vernieuwde Albert Heijn. (Foto: Aangeleverd)

Positief

Supermarktmanager Rick Conijn en zijn team zijn trots op hun nieuwe winkel. “Het is erg mooi geworden. Dat vinden onze klanten ook. Zij reageren ontzettend positief.” Albert Heijn Kerkweg is nu overzichtelijker en heeft meer aanbod. Nieuw is de koffie to go in de hal die in verschillende soorten verkrijgbaar is: handig voor klanten die onderweg zijn. “Op vrijdag 12 december organiseren we nog een leuke activiteit om de opening te vieren. Dan staat er van 11.00 tot 18.00 uur het Rad van Albert Heijn in de winkel waarmee leuke prijsjes mee te winnen valt.”

Tekst gaat door onder de foto’s.

<p>Glutenvrij assortiment.</p>
Glutenvrij assortiment. (Foto: Aangeleverd)
Versplein.
Versplein. (Foto: Aangeleverd)
<p>Koffie to go in de hal van Albert Heijn Kerkweg.</p>
Koffie to go in de hal van Albert Heijn Kerkweg. (Foto: Aangeleverd)

Voorraad naar voedselbank

De verse producten en de voorraad diepvries die voor de verbouwing niet waren verkocht, werden uiteraard niet weggegooid. De winkel gaf alles aan Voedselbank Alkmaar en omstreken. Er kwamen zes vrijwilligers die een aantal keren een bestelbus vol met onder andere groente, fruit, vlees, vis en diepvries moesten wegbrengen. “Voedselverspilling is gewoon zonde. Bovendien kunnen we zo dit goede doel extra ondersteunen”, aldus de supermarktmanager.

Albert Heijn aan de Kerkweg 85 in Heemskerk is open op maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 21.00 uur, zondag van 10.00 tot 20.00 uur.

Gratis parkeren, op sommige plekken is wel de blauwe schijf nodig.

Dit bericht is ook gedeeld via ons Rodi WhatsApp-kanaal van Heemskerk. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het kanaal (anoniem) via deze link.

Meer nieuws uit Heemskerk?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: