Longpunt Beverwijk organiseert interactieve middag voor longpatiënten

Zorg
Ook het onderwerp ‘bewegen’ komt aan bod tijdens de interactieve middag.
Ook het onderwerp ‘bewegen’ komt aan bod tijdens de interactieve middag. (Foto: Karolina Grabowska via Pexels)

BEVERWIJK - Longpunt Beverwijk organiseert woensdag 20 mei van 14.00 tot 16.00 uur een bijeenkomst. De inloop is vanaf 13.30 uur.

Bernie Roozekrans, verpleegkundig specialist in het Rode Kruis Ziekenhuis, vertelt tijdens de bijeenkomst over nieuwe ontwikkelingen en onderwerpen waar ze vaak vragen over krijgt op het spreekuur, zoals medicatie, voeding, bewegen, vernevelen, zuurstof, digitaal gezondheidscentrum en de Beter Dichtbij app. De bedoeling is dat het een interactieve middag wordt met het delen van de ervaringen die er in de groep zijn.

Bijeenkomst

De bijeenkomst is in de Beverwijkse Harmonie Kapel: ‘Het Orkest’, Groenelaan 74 te Beverwijk. Deelname is gratis, maar wel graag aanmelden via beverwijk@longpunt.longfonds.nl, bij Toos via 06-45606799 of bij Ada via 072-5336395.

Parkeren

In de Groenelaan en het Harmonielaantje is het betaald parkeren, invaliden parkeren hier gratis. In de Populierenlaan en de Duinwijklaan is het parkeren voor iedereen gratis.

Let op!

Er wordt verzocht om geen geurtjes te gebruiken en niet te roken voorafgaand aan de bijeenkomst.

Meer nieuws uit Heemskerk?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: