Historische Vereniging Heiloo met zonnig humeur de herfst in

Historie
Museumentree in het Willibrordusgebouw.
Museumentree in het Willibrordusgebouw. (Foto: aangeleverd)

HEILOO - Historische Vereniging Heiloo vertoont in het museum nog enkele dagen de tentoonstelling rond Heilooër schilder Harder en tijdgenoten. Ook neemt het museum afscheid van de fototentoonstelling ‘Heiloo-Indië-Indonesië’. Er komen mooie nieuwe exposities en overige activiteiten voor in de plaats.

Voor het laatst valt zaterdag 10 oktober om 14.30 uur de film ‘Ze noemen me Baboe’ te bewonderen, met daarin originele beelden. Gratis toegang, aanmelden via gieltjes@kpnmail.nl Ook is het boek ‘Hoe het kwam dat het in Heiloo naar Indisch eten rook’ te koop.

Diezelfde middag is in de Willibrorduskerk nogmaals het stuk ‘De Biecht’ van Martine Faber te zien, met aanvang om 15.00 uur.

Ypestein-wandeling

In samenwerking met Baduhenna vindt zondag 18 oktober de Ypestein-wandeling plaats. Deelnemers wandelen met een gids langs onder meer de oude Oosterzijweg en nieuwe woonwijken. Opgeven hiervoor kan via 0651718363. Deelname kost vijf euro (pinnen kan), vertrek om 13.30 uur vanaf het Historische Museum.

Verder vinden zondag 11 en 25 oktober om 11 uur weer rondleidingen op Nijenburg plaats. Aanmelden: 0651718363.

Vroegere lokale middenstand

De geheel nieuwe expositie ‘De Middenstand van Heiloo’ start zaterdag 21 november. De organisatie zoekt daarvoor nog naar vooral wat grotere spullen, zoals een kassa, weegschaal en alles wat in een vroegere winkel was te vinden. Wie iets interessants heeft, kan dat melden via gieltjes@kpnmail.nl

Bezoekersinfo

Historisch Museum is gevestigd aan Kennemerstraatweg 464 (Willibrordusgebouw) en geopend dinsdag 19 tot 21 uur en elk weekend 14 tot 17 uur. Gratis toegang. Informatie: www.hvheiloo.nl

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: