Lintje Rob van der Wal tijdens ondernemersverkiezing Heiloo

Zakelijk
Rob van der Wal: door burgemeester Mascha ten Bruggencate en wethouder Rob Opdam verrast met lintje.
Rob van der Wal: door burgemeester Mascha ten Bruggencate en wethouder Rob Opdam verrast met lintje. (Foto: Anahí Clemens)

HEILOO - Ze hadden er een soort poppodium van gemaakt. De Witte Kerk was vorige week vrijdag behoorlijk ‘verbouwd’ voor de ontvangst van een groot gezelschap ondernemers uit Heiloo. Het was weer tijd voor de ondernemersverkiezingsavond, met ditmaal een bijzondere verrassing.

Door Ed Bausch

De Heilooër ondernemers zijn verenigd in een actieve club die hen het hele jaar door op diverse locaties samenbrengt. In januari staat dan de verkiezing van de beste, leukste, ondernemendste ondernemers op de agenda. Dat doen ze op een zorgvuldige manier, met een externe jury waar het bestuur gepaste afstand toe bewaart.

Onder meer bestuurslid Rob van der Wal is op zo’n avond prominent aanwezig, opletten of alles goed gaat, woordje hier, woordje daar. Maar nu ging het even anders. Burgemeester Mascha ten Bruggencate stapte het podium op…

Lofuitingen

“Het heeft Zijne Majesteit behaagd om u de versierselen te mogen opspelden behorende bij de benoeming als Lid in de orde van Oranje Nassau.” Rob is niet zo gauw om een woordje verlegen, maar nu wel. Het waren dan ook stevige loftuitingen die hij over zichzelf hoorde uitspreken, gepaard gaande met de van de burgemeester bekende humor. Over de manier waarop hij onderneemt, hoe hij zijn bedrijf verduurzaamt, hoe hij inspirator is bij de verduurzaming van het bedrijventerrein en hoe hij als klimaatburgemeester overal in het dorp bijdraagt aan bewustwording en gevoel van urgentie, zelf een topvoorbeeld gevend met CiRoPack. En hoe hij initiatieven in het dorp ondersteunt, ook in de sport.

<p><span>Het beeld van Ondernemend Heiloo in de schijnwerpers.</span></p>
Het beeld van Ondernemend Heiloo in de schijnwerpers. ((Foto: Ed Bausch))

Ondernemersechtpaar

Wethouder Rob Opdam, met economie in de portefeuille, spelde het lintje op. De gedecoreerde vroeg zijn echtgenote ook op het podium, want ze zijn ook als ondernemers een echt paar en zo begon de avond met een wel heel bijzonder tintje.

Onderneming van het jaar

Er waren mobiele acts in het publiek, er waren liedjes op het podium en natuurlijk waren er bossen bloemen voor de prijswinnaars. De Rabobank Publieksprijs ging naar het team van Alleman Mode. De ZZP/Ondernemersprijs viel toe aan Bloemen bij Kim en Bakkerij Piet Kerssens werd uitgeroepen tot Onderneming van het jaar. Groot feest dus op een prachtige start van weer een ondernemend jaar.

<p><span>Rob van der Wal en echtgenote Ciska op het podium, met burgemeester en wethouder.</span></p>
Rob van der Wal en echtgenote Ciska op het podium, met burgemeester en wethouder. ((Foto: Ed Bausch))

Informatie

Wie ook wil aanhaken, ontmoeten en leren van elkaar, kan voor informatie terecht op de website: www.ondernemendheiloo.nl.   

Het beeld van Ondernemend Heiloo in de schijnwerpers.
Rob van der Wal en echtgenote Ciska op het podium, met burgemeester en wethouder.

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: