Eerste editie Discozwemmen in Hoekse buitenbad

Nieuws
Het was regelmatig een dolle boel tijdens het discozwemmen.
Het was regelmatig een dolle boel tijdens het discozwemmen. (Foto: PR)

Afgelopen vrijdag werd er voor de eerste keer discozwemmen voor de jeugd tot 14 jaar georganiseerd in het Hoekse buitenbad.

Door Tom van Ooijen

De organisatie was, samen met Sportbedrijf Rotterdam, in handen van Welzijn op de Hoek, met name jongerenwerker Mees van Dijk.

Zwemmen en dansen

Ruim 75 kinderen, die met hun abonnement of gekocht kaartje naar binnen konden en allemaal in het bezit van een zwemdiploma waren, kwamen naar het zwembad. Tot 21.30 uur kon er volop gezwommen en gedanst worden, uiteraard ook in het water, waar de jeugd een uitdaging vond om op de drijvende mat te dansen. Uiteraard klonk ook het ‘van links naar rechts’ van de Snollebolleks uit de speakers wat voor de nodige hilariteit zorgde. Wie trek kreeg kon terecht bij Jamy’s Snackcorner voor wat te eten of te drinken.

Kortom deze eerste editie was een succes en lijkt voor herhaling vatbaar.

Overigens staat er gedurende de zomervakantie elke woensdagmiddag een activiteit in het Hoekse buitenbad op het programma. Houdt daarvoor de social media in de gaten.

Meer nieuws uit Hoek van Holland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: