The Wall brengt muzikale veelzijdigheid naar de Keesschuur

Uit
The Wall.
The Wall. (Foto: aangeleverd)

ANNA PAULOWNA - The Wall staat op zondag 9 februari op het toneel van de Keesschuur in Anna Paulowna. Deze vijfkoppige band uit Alkmaar en omstreken brengt muziek uit alle windstreken en genres, waarbij bekende klassiekers in een nieuw jasje worden gestoken. Op het repertoire staan nummers van iconische artiesten als Eva Cassidy, Amy Winehouse, Pink en Aretha Franklin. Ook muziek van Marc Cohn, Wilson Pickett en bands als Pokey LaFarge en The Steeldrivers komt voorbij.

De bandleden, die hun ervaring uit verschillende andere bands meebrengen, zijn Han Heevel op basgitaar, Maarten Romar op percussie, Edsel Maars op gitaar en zang, Jan Pieter op gitaar en zang en AnneMarie als zangeres en op ukelele. Het optreden begint om 14.00 uur, terwijl het atelier al vanaf 13.00 uur geopend is. De toegang is gratis.

Bezoekers wordt verzocht zoveel mogelijk te parkeren bij de begraafplaats, op vijf minuten loopafstand. Parkeren is alleen toegestaan in de parkeervakken en niet op het gras. Door de gedeeltelijke afsluiting van de Middenweg is het raadzaam om met de fiets te komen, te carpoolen of een taxi te nemen. [Respecteer de buurtbewoners en voorkom parkeeroverlast. Een korte wandeling is tenslotte gezond].

Meer nieuws uit Hollands Kroon?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: