Zomer op het Plein: concert St. Caecilia op nieuw dorpsplein Zwaag

ZWAAG - Muziekvereniging St. Caecilia verzorgt zaterdag 20 juni een gratis buitenconcert op het nieuwe dorpsplein bij cultureel centrum De Plataan, Pastoor Nuijenstraat in Zwaag. Het concert begint om 14.30 uur.
Zonnig programma
Het concert draait om zomer, bloemen en het Zweedse midzomerfeest, inclusief een zelfgemaakte meiboom. St. Caecilia, onder leiding van Rob van der Sterren, speelt een vrolijk en zonnig programma. Speciale gast is zanger Robbert van Tol, bekend van tributeband Gewoon Doe Maar en coverbands Heartbeat en Cherry & The Sugarstuds.
Van Gershwin tot voetbalklassieker
Op het programma staan onder meer ‘Summer in the City’ ‘Summertime’ van Gershwin en een Grease-medley met ‘Summer Nights’. Dat wisselt af met fanfarestukken zoals ‘Dance into the Sun’ van Kevin Houben. Met het oog op de WK-wedstrijd die avond speelt St. Caecilia ook een voetbalklassieker, als aanmoediging voor het Nederlands elftal.
Mogelijk klinken er vóór het concert al trompetklanken vanuit de kerktoren als verwelkoming. Bezoekers kunnen ter plaatse een drankje drinken en er staat een ijscokar. Bij slecht weer verplaatst het concert zich naar binnen in De Plataan. De toegang is gratis; een donatie wordt op prijs gesteld. Meer info: www.stcaecilia.com.






Meer nieuws uit Hoorn?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie