Video | Burgemeester Van Maaren over de toekomst van gemeente Koggenland: ‘Zeg het maar’

Politiek
Burgemeester Pieter van Maaren
Burgemeester Pieter van Maaren (Foto: Gemeente Koggenland)

KOGGENLAND - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen spreekt burgemeester Pieter van Maaren van gemeente Koggenland zich uit over de belangrijkste uitdagingen voor de gemeente. In een korte videoboodschap staat hij stil bij de belangrijkste uitdagingen voor de gemeente én bij het belang van stemmen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van 2026.

Volgens burgemeester Van Maaren staat gemeente Koggenland de komende periode voor een belangrijke opgave. In de video benoemt hij onder meer recreatie en sportcentra woningen en vergroenen: “Wil je groen, recreatie of wonen? Zeg het maar!”

Bekijk hier de video.

Boodschap van burgemeester Pieter van Maaren (Gemeente Koggenland)

Waarom moet je stemmen?

In de videoboodschap benadrukt burgemeester Van Maaren waarom het belangrijk is dat inwoners hun stem laten horen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen. De keuzes die de komende jaren worden gemaakt, hebben direct invloed op het dagelijks leven in gemeente Koggenland: “Jij staat aan het roer.”

Jouw stem telt hier écht mee. Het verschil tussen partijen is bij gemeenteraadsverkiezingen soms klein. Met één stem kun je dus directe invloed hebben op wat er in jouw buurt gebeurt.

De gemeenteraadsverkiezingen vinden plaats op woensdag 18 maart 2026. Inwoners van gemeente Koggenland kiezen dan een nieuwe gemeenteraad voor de komende vier jaar.

Oproep aan inwoners

Tot slot richt burgemeester Van Maaren zich rechtstreeks tot inwoners. Hij roept hen op om betrokken te blijven bij de toekomst van gemeente Koggenland: “Ga stemmen het gaat over jouw buurt!”


 

Meer nieuws uit Koggenland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: