Woensdag kun je gratis meedoen aan sup-actie door Medemblikse grachten: zó doe je dat

MEDEMBLIK – Clean up on Tour, een initiatief van het Watersportverbond en Allianz, houdt woensdag 26 augustus opnieuw een sup-actie in Medemblik. Deelnemers peddelen door de grachten om zwerfafval uit het water te vissen.
Bij de vorige editie, op 17 juli, haalden deelnemers ruim 39 kilo afval uit de Medemblikse grachten, terwijl ze stonden op een SUP-board (Stand Up Paddleboard). Landelijk is bij het initiatief inmiddels meer dan 9.000 kilo afval opgehaald.
Meedoen is gratis. Deelnemers moeten minimaal 16 jaar zijn. Ervaring met suppen is niet nodig. Er zijn twee rondes: van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur met plek voor 16 deelnemers per ronde. Aanmelden kan via cleanupontour.nl







Meer nieuws uit Medemblik?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie