Folk Concert met Arthur and Friends

Stichting Vrienden van de Woudtse kerk organiseert op zondagmiddag 16 november een Folk Concert in de Woudtse kerk in ‘t Woudt. Met de opbrengst wordt er gespaard voor de verduurzaming van het kerkgebouw.
De bandleden van Arthur and Friends brengen hun passie voor Keltische folkmuziek ten gehore. De bevlogen en ervaren folkmuzikanten brengen up-tempo songs of intieme ballades en combineren dat met opzwepende Ierse en Schotse jigs en reels. Soms traditioneel, soms modern. Keltische muziek in een eigenzinnig jasje.
Arthur and Friends bestaat uit: Gitta Margaroli (draailier, gitaar, nyckelharpa, zang), Jochem Beltman (viool, duimpiano, zang), Marco Baartse (uilleann pipes, bouzouki, whistles, gitaar, zang), Nico Beltman (gitaar, viool, whistles, cornemuse, zang), Arthur Nieuwenhuis (bodhrán, cajón).
De entree voor het concert bedraagt € 17,50 (incl. 1 consumptie). De deur gaat open om 14.30 uur. Aanvang concert: 15.00 uur. Het concert duurt ongeveer anderhalf uur met een pauze.
Kaarten zijn in voorverkoop, maar ook nog aan de deur verkrijgbaar.
De stichting Vrienden van de Woudtse Kerk organiseert culturele evenementen om fondsen te werven voor het onderhoud van het kerkgebouw in ’t Woudt.
Voor meer informatie en kaartverkoop kunt u terecht op de website www.vriendenwoudtsekerk.nl/activiteiten.






Meer nieuws uit Midden-Delfland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie