Koffie met gebak bij jubilerende AH Buckers

“Het is toch geweldig dat ze dit doen met de klanten!”, zegt één van de dames die gezellig aan de koffie zit, met een heerlijk gebakje.
“Hier hoef je in de stad niet om te komen hoor. En Trudy, René en Olaf kennen bijna al hun klanten bij naam. Ik vind het uniek.” Daar is haar buurvrouw het roerend mee eens.
Albert Heijn Buckers bestond afgelopen zondag op de kop af tien jaar en dat wilden de eigenaren vieren. Uiteraard met al hun klanten, iedereen was welkom. Dus werden er dozen vol gebakjes besteld, er stond een echte mobiele koffiewagen bij de grote tafel en er waren overal blauwe en witte ballonnen(bogen) te vinden, dus niemand kon om de feestvreugde heen. Bloemetjes op tafel, voldoende stoelen en allemaal gezellige gezichten. Dat zit voor de komende tien jaar ook wel goed.






Meer nieuws uit Midden-Delfland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie