Purmerender valt van flatgebouw Wheermolen: plaatsgenoot aangehouden

112-nieuws
De 55-jarige man is in de boeien geslagen en meegenomen naar het politiebureau
De 55-jarige man is in de boeien geslagen en meegenomen naar het politiebureau (Foto: aangeleverd)

De politie heeft een 55-jarige Purmerender in de boeien geslagen in het onderzoek naar een dode man. Woensdagnacht werd het slachtoffer dood gevonden bij zijn woning aan de Citerstraat in Purmerend.

De vondst werd in de nacht van woensdag op donderdag gedaan bij het flatgebouw in de Purmerendse wijk Wheermolen. De dode man lag op het dak van een centrale hal van de flat. De politie was urenlang aanwezig om onderzoek te doen. In de loop van de middag maakte de politie bekend dat al in de nacht een 55-jarige Purmerender werd aangehouden. “Zijn betrokkenheid bij het overlijden van de man wordt verder onderzocht.”

Getuigenoproep

Veel meer wil de politie nog niet kwijt over de zaak. Zo is niet bekend wat de relatie tussen het slachtoffer en de verdachte is. De politie roept getuigen en mensen die camerabeelden op om zich te melden. Dat kan via het online tipformulier en telefonisch: 0900-8844. Meld Misdaad Anoniem is te bereiken op 0800-7000.

Meer nieuws uit Purmerend?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: