‘T Stamhuis Purmerend organiseert workshopreeks voor theaterliefhebbers

Uit
't Stamhuis Purmerend.
't Stamhuis Purmerend. (Foto: Naomi Fischer)

PURMEREND - ‘t Stamhuis organiseert een workshopreeks voor iedereen die altijd al iets met theater wilde doen. Spelen op het toneel of juist werken met licht, geluid en decor: beide opties komen aan bod.

De workshopreeks start woensdag 23 september en telt vijf avonden. Deelnemers verkennen samen alles wat nodig is om een voorstelling neer te zetten: van acteren en regie tot lichtontwerp, geluid en decoropbouw. Ervaring is niet vereist.

Professioneel team

De workshopreeks staat onder leiding van een team van professionals. Acteurs Sem Konijn en Pepijn van Halderen begeleiden het spel. Lichtontwerper Tiedo Wilschut, geluid- en lichttechnoloog Auke Boersma en decorontwerper en -bouwer Jaap Nijman verzorgen de technische kant. Zij nemen alle deelnemers stap voor stap mee, of die nu voor het toneel kiezen of liever achter de schermen werken.

Praktisch

De aanpak is praktisch en afwisselend. Deelnemers ontdekken hoe licht, spel en geluid elkaar versterken en waarom decor meer is dan alleen aankleding. Alle facetten komen aan bod.

De vijf workshopavonden vinden plaats op 23 september, 30 september, 7 oktober, 21 oktober en 28 oktober, steeds van 20.00 tot 22.15 uur. De locatie is ‘t Stamhuis aan de Kerkstraat 11 in Purmerend. Het kost 75 euro om deel te nemen. Dit is inclusief koffie en/of thee.

Meer nieuws uit Purmerend?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: