Nieuw logo voor nieuw kindcentrum in Steenvoorde

Nieuws
Juf Nanda, Alina en Sila onthullen het nieuwe logo. Op de achtergrond kijkt schooldirectrice Isole Reynolds toe.
Juf Nanda, Alina en Sila onthullen het nieuwe logo. Op de achtergrond kijkt schooldirectrice Isole Reynolds toe. (Foto: Marc Tangel)

Onder luid gejuich van honderden kinderen en tientallen docenten werd dinsdagochtend het nieuwe logo onthuld van Kindcentrum Steenvoorde, de plek waar kinderopvang Morgen en de Steenvoorde school na de herfstvakantie samenkomen.

Door: Marc Tangel

Om tien voor tien ’s ochtends is het een drukte van jewelste op schoolplein aan de P. Van Vlietlaan. Van peuters tot leerlingen van groep 8: iedereen kijkt nieuwsgierig naar een voetbalgoal op het schoolplein, waar een groot, rood doek in hangt. Er klinkt dansmuziek over het plein, tot schooldirectrice Isolde Reynolds het woord neemt: “We zijn weer een stapje bij nieuwe school. Dat wordt geen school meer maar een kindcentrum, waar we de Steenvoorde kinderen, maar ook de peuters en de kinderen van het kinderdagverblijf onder één dak onderbrengen. Met een nieuw kindcentrum hebben we bedacht dat het ook leuk is om een nieuw logo te bedenken. Vandaag gaan we dat nieuwe plaatje onthullen.”

Dit laatste wordt gedaan door juf Nanda Bruijstens, opvangleidster bij kinderopvang Morgen, Alina van 3 en Sila van 12. Voorzichtig trekken zij aan het doek, wat helaas niet kan voorkomen dat het zorgvuldig opgehangen bord toch op de grond valt. Onder een mengeling van gelach en applaus houden Nanda en Sila het nieuwe logo in de lucht. Dit is het startsein voor een korte modeshow, waar alle mannelijke docenten als volleerd mannequin de nieuwe werkkleding van het kindcentrum tonen aan het publiek. Tot slot van de plechtigheden krijgen alle kinderen nog een schuifpuzzel met het nieuwe logo cadeau.

Na de herfstvakantie zal de nieuwe locatie van Kindcentrum Seenvoorde in gebruik worden genomen.

Meer nieuws uit Rijswijk?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: