Rijswijkse Schouwburg wordt horrortheater met The Nun Marathon

De Rijswijkse Schouwburg staat donderdag 29 oktober in het teken van Halloween. Horrorliefhebbers kunnen vanaf 19.30 uur beide films The Nun en The Nun II zien, aangevuld met een extra Halloweenbeleving in het theater.
Het publiek stapt in een wereld vol duistere krachten, mysterieuze kloosters en demonische verschijningen. De avond begint met The Nun. Daarna volgt een korte pauze. Om 21.30 uur start The Nun II. Samen vormen de twee films een intense horrorervaring, die bezoekers tot het einde van de avond op het puntje van hun stoel houdt.
Sfeer in het theater
Naast de films zorgt de Rijswijkse Schouwburg voor een bijzondere Halloween-sfeer in het gebouw. Wat bezoekers precies kunnen verwachten, blijft nog even geheim. Spanning, horror en een flinke dosis kippenvel zijn volgens de schouwburg gegarandeerd. De combinatie van film, sfeerbeleving en Halloweendecoratie maakt de marathon tot een unieke avond voor echte horrorfans.
Praktische informatie
Beide films zijn geschikt voor bezoekers van 16 jaar en ouder. Een duoticket voor beide films kost € 18,50. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.rijswijkseschouwburg.nl.






Meer nieuws uit Rijswijk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie