Handwerkfeest bij Welkoop ‘t Rijpje

SINT MAARTEN - De Handwerkclub van Sint Maartenshof organiseert zaterdag 16 november een gezellige verkoopdag bij Welkoop aan de Rijperweg 48a in ’t Rijpje. Van 9.00 tot 17.00 uur kunnen bezoekers de handgemaakte creaties van de handwerkende dames bewonderen en kopen.
Duurzame en unieke handwerkproducten
De Handwerkclub zet zich in om met veel zorg en creativiteit nieuwe producten te maken van bestaande materialen. Van oude spijkerbroeken worden bijvoorbeeld shoppers gemaakt. Daarnaast zijn er ook met liefde gebreide sokken, babyspulletjes, kussens, knuffels, windvangers, en nog veel meer originele handwerken te koop. Alles is te vinden voor kleine prijsjes, en de opbrengst ondersteunt de wekelijkse bijeenkomsten van de handwerkclub. Belangrijk om te weten: er kan alleen contant betaald worden.
Handwerken
Elke dinsdagochtend komen de dames in Sint Maartenshof bij elkaar om, onder het genot van koffie, te handwerken. Naast het maken van producten op bestelling, experimenteren ze ook met nieuwe technieken, zoals wolspinnen en het geven van breicursussen. Zo zijn er zelfs op maat gemaakte pannenlappen als welkomstcadeau gehaakt voor de nieuwe bewoners van de wijk Rode Kool.
Kom langs
Wie 16 november verhinderd is, maar toch nieuwsgierig is, kan de handwerkclub iedere dinsdagochtend bezoeken in Sint Maartenshof aan de Sportparklaan 12 in Sint Maarten. En ook op de Facebookpagina @Handwerkclub Sint Maartenshof kunnen geïnteresseerden wekelijks updates zien van de nieuwste creaties.
Met de feestdagen in aantocht is dit hét moment om originele en handgemaakte cadeaus in te slaan. De handwerkclub heet iedereen van harte welkom om een kijkje te komen nemen!






Meer nieuws uit Schagen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie