Fotoclub Schagen bekroont winnaars avond- en nachtfotografiecompetitie

Nieuws
De foto van Cor van Diepen ‘Welkom in Portugal. Ook cannabis geeft je vleugels’ werd eerste.
De foto van Cor van Diepen ‘Welkom in Portugal. Ook cannabis geeft je vleugels’ werd eerste. (Foto: aangeleverd)
Sanne de Weger

SCHAGEN – De laatste competitie van het eerste halfjaar bij Fotoclub Schagen stond in het teken van avond- en nachtfotografie. Zowel de jury als de leden kozen een eigen winnaar.

Bij de jury eindigde Cor van Diepen op de eerste plaats met de foto Welkom in Portugal. Ook cannabis geeft je vleugels. De leden van de club kozen Sytske Groothuis als favoriet met de foto Noorder Light.

De winnende foto van Groothuis ontstond tijdens een bezoek aan het Amsterdam Light Festival op 10 december 2025.

“André en ik zijn naar het Amsterdam Light Festival geweest en hebben daar een mooie rondwandeling gemaakt”, vertelt Groothuis. “Elk kunstwerk had zo zijn eigen verhaal. Mijn winnende foto beeldt het noorderlicht uit.”

De foto’s van de competitie worden gepubliceerd op de website van Fotoclub Schagen. Ook belangstellenden die eens een kijkje willen nemen bij de vereniging kunnen daar meer informatie vinden over de club.

Afbeelding

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: