Beste schaakschool van Schagen? Aloysiusschool pakt opnieuw hoofdprijs

Sport
De schaakhelden van de Aloysiusschool.
De schaakhelden van de Aloysiusschool. (Foto: aangeleverd)

SCHAGEN - De Aloysiusschool uit Schagen heeft voor het tweede jaar op rij het schoolschaaktoernooi van de gemeente Schagen gewonnen.

Achttien teams streden half februari om de titel. Het eerste team van de Aloysiusschool ging er met de hoofdprijs vandoor. De Springschans behaalde de tweede plaats, gevolgd door de Regenboog op de derde plek.

Het schoolschaaktoernooi voor basisscholen toonde opnieuw aan hoe populair schaken onder kinderen is. De teams speelden in een sportieve sfeer om de felbegeerde titels ‘beste schaakteam’ en ‘beste schaakschool’.

Beste schaakschool

Naast de teamoverwinning won de Aloysiusschool ook de titel ‘beste schaakschool’. Hiermee herhaalt de school haar prestatie van vorig jaar.

Dit bericht is ook gedeeld via ons WhatsApp-kanaal van gemeente Schagen. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het Rodi-kanaal nu (anoniem) via deze link.

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: