Ja, nee of toch allebei? Kleuters ontdekken liefde en verschillen in vrolijke voorstelling

Uit
De beeldende voorstelling gaat over twee mensen die heel verschillend zijn, maar toch veel van elkaar houden.
De beeldende voorstelling gaat over twee mensen die heel verschillend zijn, maar toch veel van elkaar houden. (Foto: aangeleverd)

SCHAGEN – Theater Krijt speelt zondag 3 mei de kleutervoorstelling Ja! Nee! Olé! in Scagon De Luxe in Schagen.

In deze beeldende voorstelling volgen jonge bezoekers twee personages die sterk van elkaar verschillen, maar toch veel om elkaar geven. Waar de één wil dansen, blijft de ander liever rustig zitten met een boek.

Kun je samen leven als je niet hetzelfde wilt?

De voorstelling draait om de vraag hoe je samen kunt leven als je niet hetzelfde wilt. Het verhaal speelt zich af in een klein huisje waar “ja”, “nee” en “misschien” elkaar voortdurend afwisselen.

Ja! Nee! Olé! is gemaakt voor kleuters en hun ouders en staat in het teken van humor, herkenning en fantasievol theater.

De voorstelling begint om 11.00 uur in Scagon De Luxe aan de Torenstraat in Schagen. Kaarten kosten 11,50 euro en zijn verkrijgbaar via www.scagondeluxe.nl.

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: