Van Elvis tot wandelen: dit zijn de weekendtips in de gemeente Schagen - 27 en 28 juni

Uit
Alle uitjes op een rij.
Alle uitjes op een rij. (Foto: Rodi Media)

SCHAGEN – Op zoek naar een leuk uitje dit weekend? Van muziek en wandelen tot cultuur en historie: ook dit weekend is er in de gemeente Schagen genoeg te beleven. Dit zijn onze tips.

Zaterdag 27 juni

12.00 uur | Scagon De Luxe, Schagen
Dubbelconcert Zangstudio Martine Wolkers
Zangstudio Martine Wolkers verzorgt zaterdagmiddag een dubbelconcert in Scagon De Luxe in Schagen. Bezoekers kunnen rekenen op een gevarieerd muzikaal programma met optredens van zangtalenten uit de studio.

17.00 uur | Het Plein, Petten
Zomerwandeling in Petten
Wie Petten eens op een andere manier wil ontdekken, kan aansluiten bij de zomerwandeling. Tijdens de wandeling komen deelnemers meer te weten over het dorp en de omgeving, terwijl er genoten wordt van een ontspannen tocht door de kustplaats.

Zondag 28 juni

10.00 uur | Nederlands Hervormde Kerk, Dirkshorn
Ds. Fred Omvlee brengt Elvis naar de kerk
Een bijzondere combinatie van gospel, geloof en muziek van Elvis Presley. Dominee Fred Omvlee brengt zondag de muziek van The King naar de kerk in Dirkshorn en vertelt daarbij verhalen over Elvis en zijn inspiratie.

10.00 uur | Bezoekerscentrum Eendenkooi ’t Zand, ’t Zand
Open dag historische eendenkooi
Neem een kijkje in de historische eendenkooi bij ’t Zand tijdens de open dag. Bezoekers kunnen meer leren over de geschiedenis en werking van deze bijzondere plek in het landschap.

12.00 uur | Muziektuin, Schagen
The Voices en Vintage Vibes in de Muziektuin
In de Muziektuin in Schagen staan zondag twee muzikale optredens op het programma. Van 12.00 tot 13.00 uur treedt The Voices op, gevolgd door Vintage Vibes van 13.00 tot 14.00 uur. Bezoekers kunnen genieten van zang, herkenbare hits en vintage covers.

Mis je een uitje of organiseer je zelf iets? Mail je agendapunt naar de redactie! Zo blijf je altijd op de hoogte van de leukste lokale uitjes, evenementen en bijeenkomsten.

Dit bericht is ook gedeeld via ons WhatsApp-kanaal van gemeente Schagen. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het Rodi-kanaal nu (anoniem) via deze link.

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: