Automobiliste botst na spookrijden op lantaarnpaal in Schiedam

112-nieuws
Automobiliste botst na spookrijden op lantaarnpaal in Schiedam
Automobiliste botst na spookrijden op lantaarnpaal in Schiedam (Foto: FlashphotoNL)

Op de Westfrankelandsedijk in Schiedam is zondagmiddag een automobiliste met hoge snelheid tegen een lantaarnpaal gereden, zo zag een 112-verslaggever van persbureau Flashphoto die ter plaatse was voor verslag. Getuigen zagen de vrouw aan komen rijden en hoorden even later een enorme klap.

De bestuurster reed op enig moment tegen het verkeer in, waarna zij keerde. Ter hoogte van de rotonde met de Admiraal de Ruyterstraat botste zij tegen een lantaarnpaal. Door de klap knikte de paal en kwam deze over de auto heen terecht.

Het kostte de vrouw veel moeite om een blaastest af te leggen. Zij is vervolgens in een ambulance medisch onderzocht, waarna opnieuw werd geprobeerd een blaastest af te nemen. Ook deze poging mislukte, waarna de vrouw is meegenomen naar het politiebureau voor verder onderzoek.

Meer nieuws uit Schiedam?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: