Vondel speelt ‘Ja zuster, nee zuster’

UITGEEST - Toneelvereniging Vondel uit Uitgeest bestaat dit jaar 150 jaar en is daarmee een van de oudste toneelverenigingen van ons land. Voor de jubileumvoorstellingen in oktober is gekozen voor een aansprekende uitdaging: de tv-serie en musical uit een grijs verleden ‘Ja zuster, nee zuster’, met bekende liedjes van Harry Bannink en teksten van Annie M.G. Schmidt
Spetterende voorstelling
Vondel mag dan 150 jaar zijn en de leden tezamen zijn al ongeveer 150 jaar lid, de vereniging is nog springlevend getuige de leeftijden van de leden, die uiteenlopen van begin 20 tot 65+.
De spelers van Vondel zijn er klaar voor om een spetterende voorstelling te laten zien en horen. Ook deze productie mag de vereniging zich weer verheugen op het debuut van een nieuwe acteur.
Een jaar lang is er hard en intensief gerepeteerd onder leiding van twee vertrouwde regisseurs, Ingrid Kluft en Iwan Dam; de een met focus op het spel, de ander met oor voor de muziek. Samen dubbel enthousiast en dat heeft uitstraling op de spelers gehad.
Vol overgave
Vol overgave is er gewerkt om het onderste uit de kan te halen qua spel en van iedereen een zanger te maken.
De voorstellingen zijn in dorpshuis De Zwaan, Middelweg 5, komende 7, 8, 9, 14, 15 en 16 oktober. Aanvang op vrijdag en zaterdag om 20.15 uur en tijdens de matinees op zondag om 14.15 uur.
Kaarten reserveren: tel. 06-53513750 (Tecla Jansen).






Meer nieuws uit Uitgeest?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie