Verdachte van vernielingen in Vlaardingen in de boeien geslagen

112-nieuws
Verdachte van vernielingen in Vlaardingen in de boeien geslagen
Verdachte van vernielingen in Vlaardingen in de boeien geslagen (Foto: 112maasalert)

In het centrum van Vlaardingen heeft een man zondagavond een spoor van vernielingen achtergelaten. Rond 22:05 uur werd de politie gealarmeerd over de situatie. De verdachte, die een bekende is van de politie, richtte zich op diverse objecten in het stadscentrum.

Onder de schade valt een glazen toegangsdeur van de winkel Shoe Zone. Daarnaast werden op de parkeerplaats van de Albert Heijn autoruiten ingeslagen en sneuvelden er meerdere ruiten van een flatgebouw.

De politie is ter plaatse gekomen voor sporenonderzoek, waarbij onder andere bloedsporen zijn aangetroffen. De man is later op de avond aangehouden op verdenking van vernieling. Het motief voor zijn daden is op dit moment nog niet duidelijk.

Meer nieuws uit Vlaardingen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: