TeamNL-spelers naar Vlaardingen: jeugd SC Twist krijgt clinic van korfbaltoppers

Vlaardingen - TeamNL-spelers Fleur Hoek en Merijn Mensink geven op woensdag 20 mei clinics bij SC Twist in Vlaardingen. De twee korfbaltoppers verzorgen een training voor de jeugdleden van de vereniging.
Hoek en Mensink spelen allebei voor Fortuna/Ruitenheer uit Delft. Die ploeg stond op 18 april nog in de finale van de Korfbal League in Ahoy Rotterdam. Fortuna/Ruitenheer verloor daarin in de slotminuut met 30-31 van DVO/Transus uit Bennekom.
Training jeugd
Voor SC Twist is het bezoek van de internationals een bijzonder moment in het voorjaar. Tijdens de clinics delen de spelers hun ervaring uit het topkorfbal met de jeugd van de Vlaardingse club.
Belangstellenden kunnen de trainingen bekijken bij SC Twist aan de Claudius Civilislaan 37 in Vlaardingen. De clinics beginnen om 18.30 uur.
Omleiding verkeer
Vanwege wegwerkzaamheden in Vlaardingen geldt momenteel een omleiding richting de sportlocatie. Actuele informatie over de route staat op de website van SC Twist.







Meer nieuws uit Vlaardingen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie