Gratis Broekpolderdag in Vlaardingen: varen, klimmen, suppen en meer voor het hele gezin

Vlaardingen - De Broekpolder staat zondag 7 juni in het teken van de vierde editie van de Broekpolderdag. Tijdens deze dag openen organisaties in het natuur- en recreatiegebied hun deuren voor Vlaardingers. Er zijn de hele dag gratis activiteiten voor jong en oud.
De Federatie Broekpolder organiseert de dag samen met verschillende organisaties in de polder. Bezoekers kunnen op een laagdrempelige manier kennismaken met alles wat er in de Broekpolder te zien en te doen is. Alle activiteiten zijn gratis toegankelijk, zodat zoveel mogelijk inwoners mee kunnen doen.
Gratis activiteiten
Het programma is breed opgezet. Bezoekers kunnen de Broekpolder vanaf het water ontdekken in een elektrische sloep of met de fluisterboot Andante. Ook is er een Broekpoldermars van 10 kilometer langs het Vriendenpad.
Wie meer actie zoekt, kan klimmen in het touwenparcours van Adventure, modelvliegtuigen bekijken of kennismaken met jeu de boules en de vereniging die deze sport beoefent.
Voor kinderen
Ook voor kinderen is er veel te doen. Zij kunnen onder meer meedoen aan paintball, minigolf, graspoppetjes maken, bootje varen, suppen en archeologie. Daarmee richt de Broekpolderdag zich op gezinnen die een actieve dag in de natuur willen beleven.
De Broekpolderdag wordt mede mogelijk gemaakt door Fonds Schiedam Vlaardingen eo. Meer informatie over het programma en het boeken van kaartjes staat op https://broekpolder-vlaardingen.nl/broekpolderdag-2026.
9.30-12.00 uur
Broekpoldermars 10 km
10.00-13.00 uur
Andante Rondvaart
10.00-14.00 uur
Mountainbike Tips en Clinics
10.00-15.00 uur
Hondenspeeltuin de Broekpolder
Klauterwoud Spelen en Graspoppetjes maken
10.00-16.00 uur
Federatie Broekpolder informatiestand
Radio Modelvlieg Vereniging Vlaardingen
Waterpoort Suppen en Varen in sloep
10.00-17.00 uur
Adventure Vlaardingen Loods en terras
10.00-20.00 uur
Bommeer Clubhuis
11.00-15.30 uur
Watersportvereniging Bommeer Bootje varen
11.00-16.00 uur
Kanovereniging Natsec
11.00-17.50 uur
Veerpont Kwakelpont
12.00-15.00 uur
De Basis 010 Midgetgolf
De Basis 010 Paintball
12.00-16.00 uur
Infopunt Waterpoort
Masamuda Educatief Archeologisch Erf
12.00-22.00 uur
Sushi A20
13.00-15.00 uur
Dierenambulance West Nederland
13.00-16.00 uur
Adventure Vlaardingen Klimparcours
13.30-16.00 uur
Jeu de Boules Club Vlaardingen







Meer nieuws uit Vlaardingen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie