Jazz en Art krijgt vervolg bij brouwerij en proeflokaal Vulcaan

Nieuws
Optreden van saxofonist Rapolas uit Litouwen en gitarist Nishankh uit Nepal van Jazz & Art bij Vulcaan.
Optreden van saxofonist Rapolas uit Litouwen en gitarist Nishankh uit Nepal van Jazz & Art bij Vulcaan. (Foto: Arie Wapenaar)

Stichting Geheime Galerie Happy Lemming is verhuisd naar een kleinere locatie aan de Westhavenkade 26, tegenover Harteveld.

Omdat de nieuwe ruimte minder geschikt is voor optredens, organiseert de stichting voorlopig op zondagmiddag Jazz en Art bij brouwerij en proeflokaal Vulcaan aan de Oosthavenkade 90 in Vlaardingen.
Afgelopen zondag was de eerste editie. De oorspronkelijk geplande formatie moest vanwege familieomstandigheden afzeggen. Saxofonist Rapolas uit Litouwen en gitarist Nishankh uit Nepal namen het optreden over. Beiden zijn studenten aan Codarts in Rotterdam.
Het publiek bestond uit vaste bezoekers van de galerie en nieuwe gezichten. De eerste middag werd ondanks de nog beperkte aanloop als een succes ervaren. Happy Lemming ondersteunt beeldende kunstenaars en (improviserende) musici en wil iedere zondagmiddag iets te beleven bieden bij Vulcaan.

Zondag 27 september is er Bula Bula Music, met een lezing van René de Haas over zijn liefde voor muziek en de presentatie van zijn tweede boek, met live-fragmenten.

Op zondag 4 oktober spelen Claudio jr. De Rosa (saxofoon), Julian Escobar (drums) en Arjun Ramdas (bas).

Meer nieuws uit Vlaardingen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: