Rommelmarkt en kofferbakverkoop in Monster: snuffelen tussen zo’n 50 kramen

Monster - In ontmoetingscentrum De Haven in Monster wordt op zaterdag 11 april een rommelmarkt en kofferbakverkoop gehouden. Bezoekers kunnen tussen 09.00 en 14.00 uur rondkijken bij ongeveer vijftig deelnemers.
De rommelmarkt vindt plaats in Ontmoetingscentrum De Haven aan de Havenstraat 1 in Monster. Net als voorgaande jaren staan er binnen verschillende kramen met tweedehands spullen. Op het terrein tussen de kerk en De Haven is daarnaast een kofferbakverkoop.
Bezoekers kunnen tijdens de markt ook terecht in een koffiecorner. Daar zijn koffie, fris en iets lekkers verkrijgbaar voor een klein prijsje.
Voor de rommelmarkt zijn nog enkele plaatsen beschikbaar in De Haven. Aanmelden kan via e-mail: anniekruijk@live.nl.






Meer nieuws uit Westland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie