Naaldwijk bruist van herfstactiviteiten: van griezelen tot bockbier en Sinterklaas

Nieuws
Afbeelding


Naaldwijk – De herfst is in volle gang en dat betekent een bomvolle agenda in het centrum van Naaldwijk. De komende weken is er van alles te beleven: Halloween, een bockbiertocht, een jaren ’90-quiz en natuurlijk de intocht van Sinterklaas. Ook zijn er feestelijke nieuwtjes bij lokale ondernemers.

Halloween in het centrum

Van 25 tot en met 31 oktober kunnen bezoekers griezelen in het Naaldwijkse spookhuis, te vinden in De Tuinen tussen Cécil en Specsavers. Op vrijdag 31 oktober verandert de Rembrandt Pup in de ‘Haunted Rembrandt Pup’, met livemuziek van Rob van Reeuwijk en een prijs voor het beste kostuum.

Shoppen en bockbier

Op zondag 26 oktober is het koopzondag in Naaldwijk. De winkels zijn open van 12.00 tot 17.00 uur. Een week later, op zondag 2 november, vindt de Naaldwijkse Bockbiertocht plaats. Deelnemers trekken langs zes horecazaken in het centrum en proeven bij iedere stop een ander bockbiertje met een hapje. Start bij de tuin van Bij5 tussen 14.00 en 18.00 uur. Tickets zijn verkrijgbaar bij de deelnemende horeca.

Quiz en Sinterklaasfeest

Op vrijdag 7 november organiseert Restaurant Bij5 een ‘Back to the 90’s & 00’s Quiz met Muziekbingo’. Teams van maximaal zes personen kunnen zich aanmelden via de website van Bij5. Een week later, op zaterdag 15 november, komt Sinterklaas met zijn pieten aan bij sporthal De Pijl. Vanaf daar loopt de stoet naar het Wilhelminaplein, waar een feestelijk programma volgt.

Meer nieuws uit Westland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: