Drie voertuigbranden in één nacht aan de Norbertijnenstraat in Assendelft: politie onderzoekt brandstichting

Nieuws
Autobrand, ter illustratie.
Autobrand, ter illustratie. (Foto: archief)

ASSENDELFT - De politie doet onderzoek naar een vermoedelijke brandstichting aan de Norbertijnenstraat in Assendelft. In de nacht van maandag 22 juni 2026 stonden daar rond 00.45 uur drie voertuigen in brand.

Assendelft

Het ging om twee personenauto’s en een bestelbus. Volgens de politie wijzen eerste camerabeelden erop dat de brand vermoedelijk is aangestoken.

Onderzoek gestart

Na de melding is de politie direct gestart met een buurtonderzoek. Daarbij wordt onder meer gekeken naar camerabeelden uit de omgeving.

De politie is specifiek op zoek naar beelden die zijn gemaakt tussen 00.30 uur en 01.00 uur. De vermoedelijke verdachte zou na het incident zijn vertrokken en was volgens het signalement volledig in het zwart gekleed.

Getuigen gezocht

De politie roept getuigen op zich te melden. Mensen die iets hebben gezien of gehoord rond het tijdstip van de brand worden gevraagd contact op te nemen via 0900-8844. Anoniem informatie doorgeven kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.

Ook camerabeelden uit de omgeving van de Norbertijnenstraat kunnen van belang zijn voor het onderzoek. Beelden kunnen worden geüpload via het tipformulier op de website van de politie.

Meer nieuws uit Zaanstad?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: