Herfstvakantie: dít is er te doen in zwembad de Hoornse Vaart

Sport
Obstakel Run Walvis Waterstormbaan in het 50-meterbad.
Obstakel Run Walvis Waterstormbaan in het 50-meterbad. (Foto: aangeleverd)

ALKMAAR - Zwembad de Hoornse Vaart pakt tijdens de herfstvakantie van 18 tot en met 26 oktober uit met extra ruime openingstijden voor recreatieve zwemmers, een gevarieerd aquafitnessprogramma, elke dag gratis animatie, elke middag de 15-meter lange Obstakel Run Walvis Waterstormbaan 50-meterbad én voor de allerkleinsten een Experience Center in het Instructiebad. Tot slot organiseert zwembad Hoornse Vaart extra zwemlessen en een snelcursus voor diploma B en C in de vakantie. Meer informatie over de herfstvakantie is te vinden op www.hoornsevaart.nl/vakantie

Kinderen die van klimmen, klauteren en glijden houden kunnen hun geluk niet op, want er ligt elke middag de 15 meter lange v. Voor de allerkleinsten ligt elke dag het Experience Center in het Instructiebad. Daarnaast is er elke dag gratis animatie. Iedereen kan in de middag gezellig meedoen met de leukste spelletjes in het water waarbij er mooie prijzen te verdienen zijn. Het animatieteam staat garant voor heel veel plezier! Kijk voor het hele programma in de herfstvakantie op www.hoornsevaart.nl/vakantie.

Banenzwemmen & Aquafitness 

Gedurende de herfstvakantie is het 50-meterbad vijf ochtenden per week vanaf 07.00 uur geopend voor banenzwemmers die hun conditie op peil willen houden. In het weekend is het banenzwemmen mogelijk vanaf 09.00 uur. Daarnaast is er een aquafitness programma samengesteld.

Extra zwemlessen & snelcursus B en C 

Op verschillende dagen in de herfstvakantie kunnen kinderen deelnemen aan de extra zwemlessen in zwembad De Hout in Alkmaar. Op deze dagen zullen er lessen aangeboden worden voor verschillende niveaus. Iedereen - ook kinderen die geen zwemles volgen bij Alkmaar Sport - is van harte welkom om deel te nemen aan de extra zwemlessen. Meer informatie over de extra zwemlessen is te vinden via www.hoornsevaart.nl/vakantie-zwemlessen. Tevens organiseert Alkmaar Sport een snelcursus voor het B- en C-diploma. In zwembad De Hout is het mogelijk om het B-diploma binnen 3 dagen en het C-diploma binnen 5 dagen te halen. Meer informatie over de snelcursus is te vinden via www.hoornsevaart.nl/snelcursus.

Meer nieuws uit Alkmaar?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: