Nieuw werk van Dick Kortekaas te zien in Het Kunstraam in Amsterdam-Noord

NOORD - Corry van der Pol en Floris Hin, bewoners van het voormalig winkelpand op de hoek van Nieuwendammerdijk en Nieuwendammerstraat, kozen er jaren geleden voor om de etalage aan de straatkant beschikbaar te stellen aan kunstenaars voor een kleine expositieruimte.
Sindsdien profiteren veel kunstenaars hiervan en kunstminnende buurtgenoten, wandelaars en fietsers bewonderen in het raam het gebodene. Zo profiteren en stimuleren de twee partijen van elkaar op een functionele manier.
Het Kunstraam
De nieuwste expositie is van Dick Kortekaas te zien in Het Kunstraam, Nieuwendammerstraat 1 in Amsterdam Noord.
Dick Kortekaas was een van de eerste profiteurs met een kleine expositie. Daarna ging hij steeds intensiever schilderen, meestal op doek en met acryl. Daarbij vond hij het een uitdaging zich steeds te bekwamen in nieuwe stijlen en nieuwe onderwerpen, zoals mensen, natuur, Waterland met zijn Dijken en Dieën en koeien. Soms figuratief, maar geleidelijk ook vaker kleurrijk abstract of met gemengde technieken.
Tot eind oktober
Een indruk van zijn veelzijdig werk is tot eind oktober te zien in Het Kunstraam, Nieuwendammerstraat 1.
Er liggen visitekaartjes van Dick Kortekaas in het bakje aan het raam. Voor meer informatie: www.dickkortekaas.nl. In de komende maanden organiseert Dick enkele dagen open huis voor ieder die zijn uitgebreide collectie wil zien. Het adres: Nieuwendammerdijk 319, richting Café ‘t Sluisje. Data worden bekend gemaakt via het Kunstraam.





Meer nieuws uit Amsterdam-Noord?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie