Arrestatieteam valt appartement binnen aan Ammunitiehaven in Den Haag

112-nieuws
Arrestatieteam valt appartement binnen aan Ammunitiehaven in Den Haag
Arrestatieteam valt appartement binnen aan Ammunitiehaven in Den Haag (Foto: Regio15)

Een arrestatieteam van de politie is vrijdagmiddag 16 oktober een appartement aan de Ammunitiehaven in Den Haag binnengevallen. Aanleiding was een melding van een verdachte situatie. De politie zette een groot deel van de omgeving af.

De politie kwam met meerdere voertuigen naar de Ammunitiehaven, vlak bij de kruising met het Spui. Agenten droegen kogelwerende vesten en hielden de omgeving in de gaten. Volgens een 112-correspondent moesten omwonenden enige tijd binnenblijven.

Leden van het arrestatieteam gingen het gebouw binnen. Volgens een politiewoordvoerder is daarbij niets urgents aangetroffen.

Wat de verdachte situatie precies inhield, heeft de politie nog niet bekendgemaakt. Ook is niet bevestigd of er personen zijn aangehouden.

Meer nieuws uit Den Haag?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: