Schilder ontdekt brand in gebouw Den Helder, brandweer schaalt op naar middelbrand

112-nieuws
Afbeelding
(Foto: Rooducties)

DEN HELDER - Een schilder die vroeg op zijn werk arriveerde, ontdekte vrijdagochtend 7 augustus brand in een gebouw aan de Annie Romein-Verschoorlaan. De brandweer schaalde al snel op naar middelbrand.

De schilder schakelde het alarmsysteem in toen hij op de bovenverdieping brand aantrof. De hulpdiensten werden direct gealarmeerd. Bij aankomst van de brandweer stond een deel van het gebouw vol rook.

Brand in ruimte op bovenste verdieping

De brand ontstond in een ruimte op de bovenste verdieping en veroorzaakte vooral veel rookontwikkeling. De brandweer bluste het vuur en startte daarna een onderzoek naar de oorzaak.

Geen gewonden

Tijdens de inzet bleek dat er niemand in het gebouw aanwezig was. Er vielen dan ook geen gewonden. Over de omvang van de schade is nog niets bekend. De brandweer was bezig met de laatste werkzaamheden en het ventileren van het pand.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Meer nieuws uit Den Helder?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: