Ben jij de mannenstem die Time to Sing zoekt?

HEERHUGOWAARD – Al 24 jaar brengt gemengd koor Time to Sing uit Heerhugowaard muziek en gezelligheid samen. Het koor telt 43 leden en zingt een breed repertoire: van ABBA en Elvis Presley tot de Beatles en Boudewijn de Groot.
De muzikale leiding is in handen van de jonge en enthousiaste dirigent Misty Haakman. Zij wordt ondersteund door een accordeonist en een toetsenist.
Het koor kan nog wat extra mannenstemmen gebruiken. Ben jij een bas of tenor en hou je van zingen? Kom dan eens vrijblijvend kennismaken met dit gezellige en dynamische koor.
Time to Sing repeteert twee keer per maand op maandagavond in buurthuis De Deel in ’t Kruis, Heerhugowaard. Meer informatie vind je op www.timetosing.nl of via telefoonnummer 06-41909077.






Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie