Repair Café Boerhaavewijk: kom langs met je kapotte spullen

Uit
Het Repair Café is op dinsdag 1 september van 20.00 tot 22.00 uur in wijkcentrum De Ringvaart.
Het Repair Café is op dinsdag 1 september van 20.00 tot 22.00 uur in wijkcentrum De Ringvaart. (Foto: Repair Cafe Boerhaavewijk)

HAARLEM - Repair Café Boerhaavewijk opent dinsdag 1 september zijn deuren in wijkcentrum De Ringvaart. Vrijwilligers helpen bezoekers om defecte apparaten en textiel te repareren in plaats van weg te gooien.

De reparateurs bekijken samen met bezoekers of kapotte spullen nog te redden zijn. Apparaten als een strijkijzer, stofzuiger, lamp, waterkoker of dvd- en platenspeler zijn welkom. Ook lichte herstelwerkzaamheden aan textiel zijn mogelijk.

Linux-proefopstelling

Er is ook een proefopstelling met het opensource-besturingssysteem Linux. Wie dat wil uitproberen, moet vooraf wel een back-up maken van alle informatie die bewaard moet blijven.

Naast repareren is het evenement ook bedoeld om elkaar te ontmoeten. Bezoekers zijn welkom om gewoon een kijkje te nemen, ook zonder defect apparaat.

Het Repair Café is op dinsdag 1 september van 20.00 tot 22.00 uur in wijkcentrum De Ringvaart, Floris van Adrichemlaan 98 in Haarlem. Meer informatie staat op repaircafemeetingz.wordpress.com.

Meer nieuws uit Haarlem?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: