Herdenking oorlogsslachtoffers bij plaquette in Bibliotheek Heiloo

Nieuws
Het nieuwe, woensdag te presenteren boek van André Nuyens.
Het nieuwe, woensdag te presenteren boek van André Nuyens. (Foto: aangeleverd)

HEILOO - Kinderboekenschrijver André Nuyens presenteert woensdag 13 mei in de bieb zijn nieuwe boek met verhalen over kinderen in de oorlog.

Eén verhaal is door de leerlingen van Heilooër scholen afgemaakt. André heeft elementen van hun teksten in zijn boek verwerkt.

Nadat vorig schooljaar in Bibliotheek Heiloo een plaquette werd onthuld voor kinderen die in de Tweede Wereldoorlog in Heiloo moesten zien te overleven, ontstond een mooi project. Leerlingen van groep 7 en 8 schreven mee aan een oorlogsverhaal met André Nuyens.

Nieuw boek André Nuyens

De schrijver van historische kinderboeken gaf afgelopen twee jaar in samenwerking met het educatieve team van de bibliotheek op verschillende scholen in Heiloo les in het schrijven van gedichten en teksten.

Teksten leerlingen

Van de teksten van de leerlingen uit alle groepen die mee hebben gedaan, is een selectie gemaakt die door de leerlingen worden voorgelezen.

Alle scholen van Heiloo ontvangen het boek voor in de schoolbibliotheek.

Stilstaan bij slachtoffers

Iedereen die belangstelling heeft is welkom om bij deze plek stil te staan bij de oorlogsslachtoffers. De boekpresentatie is woensdag 13 mei om 15.00 uur in de bibliotheek aan de Westerweg.

Zie ook www.bibliotheekheiloo.nl.

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: