Enorme ravage na plofkraak bij Geldmaat aan de Dorpsstraat in Landsmeer

112-nieuws
Afbeelding
(Foto: RVP Media )

LANDSMEER - Bij een Geldmaat aan de Dorpsstraat in Landsmeer heeft dinsdagochtend rond 04.30 uur een plofkraak plaatsgevonden. De explosie zorgde voor aanzienlijke schade aan het pand en de directe omgeving. Het stortingsdeel van de geldautomaat werd volledig uit het gebouw geblazen.

Mogelijke link met incident in Badhoevedorp

Kort voor de plofkraak in Landsmeer vond rond 04.00 uur ook een explosie plaats bij een Geldmaat aan de Zeemanlaan in Badhoevedorp. Daar werd eveneens het stortingsdeel uit het pand geblazen. In dat geval zijn kort na het incident twee verdachten aangehouden.

Omdat de verdachten in Badhoevedorp al zijn opgepakt, gaat de politie ervan uit dat het in Landsmeer om andere daders gaat. Toch wordt onderzocht of er een verband bestaat tussen de twee plofkraken.

Politie doet uitgebreid onderzoek

Na de melding in Landsmeer kwamen meerdere politie-eenheden ter plaatse. De omgeving is ruim afgezet zodat rechercheurs sporenonderzoek kunnen uitvoeren. Over een eventuele buit is nog niets bekendgemaakt.

Reeks plofkraken in de regio

De recente incidenten passen in een bredere reeks plofkraken in de regio. De werkwijze vertoont overeenkomsten met eerdere explosies bij geldautomaten in Laren en Amsterdam-Zuid eerder deze week. De politie onderzoekt of er een link is tussen deze verschillende zaken.

De gebeurtenissen hebben in zowel Landsmeer als Badhoevedorp voor onrust gezorgd onder inwoners.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Meer nieuws uit Landsmeer?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: