Brand bij afvalverwerkingsbedrijf Sortiva in Wognum: meerdere eenheden uitgerukt

Wognum – Maandagmiddag rond 15:50 uur is brand uitgebroken in een productiehal van Sortiva Papier en Kunststoffen B.V. aan de Spoorstraat in Wognum. De brandweer werd direct gealarmeerd en is met meerdere eenheden uitgerukt.
De brand ontstond in een hal waar papier ligt opgeslagen. Medewerkers ontdekten het vuur en hebben direct het pand verlaten. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt. Ongeveer 23 minuten na het begin van de brand werd opgeschaald naar middelbrand.
Bij de brand kwam veel rook vrij, die duidelijk zichtbaar was buiten het pand. De Spoorstraat werd vanwege de rookontwikkeling en veiligheid volledig afgesloten. Ook het terrein van het bedrijf is ontruimd en afgezet.
De oorzaak van de brand is op dit moment nog onbekend. Het Team Brand Onderzoek is ter plaatse om de toedracht te achterhalen.
Sortiva Papier en Kunststoffen is gespecialiseerd in de verwerking van recyclebare afvalstromen.







Dertien jaar Vooroeverloop: hardlopen langs het IJsselmeer
Dertien jaar Vooroeverloop: hardlopen langs het IJsselmeer
11 aug, 13:00
Honing slingeren in Wognum: bezoek deze zaterdag imker Chris de Meij bij Krach..
Honing slingeren in Wognum: bezoek deze zaterdag imker Chris de Meij bij Krachtstek en slinger je eigen honing
11 aug, 11:24
Uit duizenden stukjes ontstaat iets moois in de Dorpskerk van Opperdoes: weet..
Uit duizenden stukjes ontstaat iets moois in de Dorpskerk van Opperdoes: weet jij wat het is?
11 aug, 10:33
Doe mee: fotochallenge zoekt de mooiste onderwaterbeelden van het IJsselmeerge..
Doe mee: fotochallenge zoekt de mooiste onderwaterbeelden van het IJsselmeergebied
11 aug, 08:00

Meer nieuws uit Medemblik?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie