Knock-Out Show Nibbixwoud: kom kijken (of meedoen!) bij dit gratis familiespektakel

Uit
Je kan aan ongeveer 15 spellen meedoen.
Je kan aan ongeveer 15 spellen meedoen. (Foto: aangeleverd)

NIBBIXWOUD - Stichting NEO organiseert zondag 24 mei, 1e Pinksterdag voor de derde keer de Knock-Out Show op de parkeerplaats bij De Dres in Nibbixwoud. Het evenement start om 13:00 uur en de entree is volledig gratis.

Tijdens het middagvullende programma worden zo’n vijftien spectaculaire spellen gespeeld in drie rondes. Denk aan Mega Vier op een Rij, Tractor Curling en ‘Stuitert het of stuitert het niet’. Het publiek doet gratis mee: kinderen via fysieke Ja/Nee-vakken, volwassenen via een speciale app op hun telefoon. Na elk spel worden punten verdeeld.

De winnende kinderen mogen zelf een prijs uitkiezen; voor de overige deelnemers is de felbegeerde wisselbeker te winnen. Het evenement wordt mede mogelijk gemaakt door ondernemers uit Nibbixwoud en omstreken.

Meer nieuws uit Medemblik?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: