Volleybaltoernooi voor ex-hartpatiënten in De Altis

Harten6 en Haagsche Bluf houden op zaterdag 30 mei voor de zevende keer een volleybaltoernooi voor (ex) hartpatiënten in de Rijswijkse Sporthal De Altis. Dit jaar gaan twaalf teams uit het hele land de sportieve strijd met elkaar aan.
De wedstrijden van het toernooi starten op zaterdagmorgen om 11.15 uur. Aan het einde van de dag om 15.45 uur vindt de prijsuitreiking plaats. Ieder team krijgt een presentie in de vorm van een beker of medaille voor hun sportieve deelname.
Iedereen is op dit volleybaltoernooi van harte welkom in sporthal De Altis aan de Bruyn Kopsstraat 1 in Rijswijk om de teams aan te moedigen. De toegang is gratis. Het volleybaltoernooi is mede mogelijk gemaakt door een aantal bedrijven, die voor de prijzen en versnaperingen zorgen.
Goede conditie
De sportverenigingen Harten 6 en Haagsche Bluf verzorgen sporttrainingen voor (ex)hart-, diabetici- en COPD-patiënten om hun lichaam in een goede conditie te houden. Harten 6 bestaat dit jaar inmiddels alweer 15 jaar.
Op www.haagsche-bluf.nl meer informatie over het volleybaltoernooi.






Meer nieuws uit Rijswijk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie