Toneelgroep VVO op de planken met ‘Amateurs!’

Uit
Vragen waar nog antwoord op verkregen moet worden.
Vragen waar nog antwoord op verkregen moet worden. (Foto: aangeleverd)

DIRKSHORN - In dorpshuis De Kastanjeboom Dirkshorn speelt Toneelgroep VVO, onder leiding van de nieuwe regisseur Jos Salari, vrijdag 5 en zaterdag 6 april het stuk ‘Amateurs!’ van Wannie de Wijn. Een kijkje in de keuken van het amateurtoneel.

De toneelgroep mag eindelijk repeteren in de grote zaal van de schouwburg. Om het niveau omhoog te brengen, hebben ze voor deze voorstelling een professionele regisseur aangetrokken. De sfeer wordt steeds nerveuzer, er is nog maar weinig tijd tot de première, de regisseur wordt ongeduldiger, kostuums zijn nog niet af, er is geen decor en wie doet eigenlijk precies wat? En wie zit er steeds met het licht te klooien, wanneer komt Joop nou eindelijk en wie doet het met de regisseur, en wie niet? Allemaal vragen waar nog antwoord op verkregen moet worden, vóór de avond van de première.

Tickets

Spelers in ‘Amateurs!’ zijn Paulo Ramler, Peter Tijsen, Willy Ramler, Charlotte de Koomen, Henk Blankendaal, Manouk Gomes en Marion de Leeuw. De voorstellingen beginnen 20.00 uur, entree bedraagt 12,- euro. Reserveren via e-mail vvo33@ziggo.nl.

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: