Einde in zicht voor TTM Juliana Schiedam: vereniging stopt na jarenlang muzikaal bestaan

Nieuws
TTM in actie.
TTM in actie. (Foto: Facebook)

TTM Juliana Schiedam heeft aangekondigd dat de vereniging gaat stoppen. Wanneer dat precies gebeurt, is nog niet bekend. Het bestuur zegt dat hierover later meer duidelijkheid komt.

De vereniging was jarenlang actief als tamboer-, trompetter- en majorettekorps en was een bekend gezicht in Schiedam en daarbuiten. In de afgelopen jaren nam TTM Juliana deel aan optochten, evenementen, herdenkingen en andere festiviteiten. Muziek, saamhorigheid en plezier stonden daarbij centraal.

Volgens het bestuur is het besluit om te stoppen ingrijpend. Toch gaan de geplande activiteiten voor 2026 nog gewoon door. Leden, vrijwilligers en andere betrokkenen zetten zich in om deze laatste optredens en activiteiten op een goede manier af te ronden.

Het bestuur bedankt alle huidige en oud-leden, instructeurs, vrijwilligers, sponsoren, supporters en samenwerkingspartners voor hun inzet en steun in de afgelopen jaren. Volgens de vereniging heeft TTM Juliana daarmee een belangrijke bijdrage geleverd aan het culturele en muzikale leven in Schiedam.

Over de verdere afwikkeling en het definitieve einde van de vereniging wordt later meer bekendgemaakt.

Voor meer informatie is TTM Juliana bereikbaar via ttmjuliana.informatie@gmail.com. De vereniging is ook actief via Facebook en YouTube onder de naam TTM Juliana.

Meer nieuws uit Schiedam?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: